Facebook Twitter Delicious Technorati Yahoo! My Space Digg Google Bookmarks Link Edin microsoft favorites TwShot Stumbleupon
İnsan Kaynakları (2 Açık Pozisyon)

HAKKIMIZDA

Yaklaşık 10 yıllık bir sürede çeşitli kamu ve özel kuruluşlarda internet alt yapısı ile görsel tasarımlar ve yazılım geliştiren 2 kişilik grup tarafından kullanılan; En Nitelikli Enformasyon Projeleri Ofisi (ENEPO) 10 Şubat 2010 tarihinde kurumsallaşarak ENEPO BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ismini almıştır.

Firmamız Bilişim sektöründeki tüm ihtiyaçlar için gerek kendi geliştirdiği, gerekse diğer çözüm ortakları tarafından geliştirilen yazılım-donanım çözümlerini kullanarak projeler üretmektedir.

Kurumsal firmalar odaklı yapılan çalışmalarda genel olarak; toptan bilgisayar ve malzemeleri satışı, kart okuyucu ve parmak izi okuyucu cihazlar, yüz tanıma teknolojili cihazlar, sunucu satışı ve kurulumu, internet tabanlı yazılım geliştirme, elektronik ticaret, internet güvenliği ve proje geliştirme danışmanlığı konularında hizmet verilmektedir.

Sektöründeki nitelikli eleman açığının kapanmasına katkıda bulunmak için; maksimum bilgi paylaşımını misyon edinerek, gerek staj programları, gerekse diğer firmalar ile ortak çalışmalar yaparak yetişmiş insan gücününü artmasını amaçlamaktadır.

Kurumsal